Ёшлар Бирлашмаси

Тошкент вилояти касаба уюшмалари ташкилотлари Бирлашмаси

Кенгашининг Ёшлар бирлашмаси 

ТАРКИБИ

 

Давлат муассасалари ва жамоат хизмати 

1.

Раимов Абдузохид

Абдуғаффорович

Тошкент вилояти Ғазначилик бошқармаси касаба уюшма қўмитаси раиси
2.

Стамов Акбар

Асқарович

Қуйичирчиқ тумани Маҳалла хайрия жамият фонди ҳисобчиси

Агросаноат мажмуи 

3.

Инамова Бахтинисо

Абдужабборовна

Пискент туман кенгаши ҳисобчиси
4.

Омонлиқов Алишер

Уразалиевич

Тошкент давлат Аграр университети касаба уюшмаси қўмитаси ҳисобчиси
5.

Эркабаев Жамолиддин

Ильясович

Қуйичирчиқ туман кенгаши ҳисобчиси

Истеъмол товарлари ишлаб чиқариш, савдо ва хизмат кўрсатиш ташкилотлари

6.

Абдувалиев Донёр

Абдураим ўғли

Ангрен шаҳар кенгаши раиси
7.

Хусниддинов Васпиддин

Зухриддинович

Паркент туман кенгаши раиси
8. Юлдашева Саида Абдуахатовна Янгийўл туман кенгаши раиси

Кимё саноати

9. Жалилов Жавлонбек Дилмурадович “Аммофос-Максам” АЖнинг Аммофос-2 цехи навбатчи чилангари

Металлургия ва машинасозлик саноати

10.

Нисанкулов

Ержан Абдумаликович

“Ўзбекистон қаттиқ қотишмалар ва ўтга чидамли металлар комбинати” АЖ саноат хавфсизлиги, техника хавфсизлиги, меҳнат ва табиат муҳофазаси бўйича бош муҳандис ўрингбосари в.б.

Нефть-газ ва геология

11. Муратов Бахадир Анварович “Ўзбекгеофизика” АЖнинг заҳираларни ҳисоблаш тажриба услубий партиясида етакчи геофизик в.б., касаба уюшмаси қўмитаси раиси

Соғлиқни сақлаш ва фармацевтика

12. Салимбоева Хуршида Алиходжаевна Кибрай тумани Тиббиёт бирлашмаси касаба уюшмаси қўмитаси ҳисобчи
13. Атаходжаев Зиёдиллахон Музаффарович Тошкент вилояти бўйича масъул ташкилотчи

Таълим, фан ва маданият

14.

Серажиддинов Миножиддин

Юлдашходжаевич

Қуйичирчиқ туман кенгаши ҳисобчиси
15. Душаев Шерзод Мухаммадиевич Бекобод шаҳар кенгаши ҳисобчиси
16.

Эргашова Наргиза

Хусанбой қизи

Пискент туман кенгаши ҳисобчиси

Транспорт, йўл ва капитал қурилиши, қурилиш индустрияси

17. Ташбаев Лазиз Турсунпулатович Чиноз туман йўл хўжалиги пудрат таъмирлаш-фойдаланиш корхонаси техника хавфсизлиги ва меҳнат муҳофазаси муҳандиси, касаба уюшмаси қўмитаси раиси

Энергетика

18. Шальжанов Умид Эргашевич “Тошкент ИЭС” АЖ “Иссиқлик назорат ва автоматика” цехи устаси

Тошкент вилояти касаба уюшмалари ташкилотлари бирлашмаси Кенгаши

19. Раҳманов Руслан Шавкатович Меҳнаткашларнинг ижтимоий-иқтисодий манфаатларини ҳимоя қилиш бўлими мудири
20. Темиров Нодир Рашидович Юридик бўлим мудири
21. Комилов Азамат Вахиджонович Молия бўлими етакчи мутахассиси
22. Досмухамедов Жамшид Абдумаликович Молия бўлими мутахассиси
23. Пардаев Нурали Амирович Маданий-маърифий ва спорт ишлари бўлими етакчи мутахассиси

Print Friendly, PDF & Email